İşe Alım Süreci

Seçme ve yerleştirme yaparken temel amacımız; Danone'ye özgü değerlerimizi benimseyip onlara sahip çıkacak kişileri şirketimize kazandırmaktır. Bu kapsamda tüm işe alım görüşmelerimizi, değerlerimizin davranışlara yansıtıldığı yetkinlik modelimiz çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.

Bu yetkinlik modelimiz çerçevesinde anlamlı bir gelecek yaratan, organizasyon içinde ve dışında ilişkiler geliştiren, sürdürülebilir sonuçlar için harekete geçen, kendisini ve farklı ekipleri yetkilendiren, farkındalığı yüksek çalışma arkadaşlarımızı aramıza katmayı hedefliyoruz.

İşe alım sürecinde gerekli pozisyonlarda İngilizce testleri kullanıyor, aşamalı mülakatlar yapıyor; kişilik envanteri uyguluyoruz.

Kariyer yolunuzda stajlarınız sonrası nasıl bir iş yapacak olursanız olun, Danone'de staj yapmak, öğrenciler veya yeni mezunlar için bilgilendirici bir deneyimdir. Danone olarak, çalışma hayatına bizimle başlayan stajyerlerimiz, performansları ve mevcut iş olanakları doğrultusunda işe alım sürecinde öncelik kazanmaktadır. Her yıl kış döneminde yarı zamanlı, yaz döneminde tam zamanlı olarak stajyer alımlarımızı ilanlar aracılığı ile yapmaktayız.

Danone Web sayfalarından iş başvurusu yapılabileceği gibi www.kariyer.net ve www.linkedin.com adresinden de iş ilanlarımız detaylı olarak görülebilir. Başvurulan pozisyonla yetkinliklerin örtüşmesi durumunda doğrudan irtibata geçilecektir.

"Güncel iş fırsatlarımız için tıklayın."

DANONE'DE ÇALIŞMAK

Code