İK Direktörümüzün mesajı

Danone Sütlü Ürünler İnsan Kaynakları Ekibi olarak mümkün olan en fazla sayıda insana gıda yoluyla sağlık ulaştırma misyonumuz bizler için çok değerli bir inisiyatif. En büyük motivasyon kaynağımız çalışanlarımızın şirketin merkezinde konumlanması ve tasarladığımız tüm projeler ile çalışanlarımızın Danone’deki anlamlı yolculuklarının desteklenmesine büyük önem veriyoruz.

Lüleburgaz Fabrikamızda yüksek kalite ile ürettiğimiz sağlıklı, lezzetli, yenilikçi sütlü ürünleri; tutku ile her eve, her gün ulaştıran pazarın lider şirketi olma hedefimize ulaşmamızdaki atılan en büyük adımlardan birinin de Danone değerlerini ve şirket kültürünü sürdürülebilir kılmak olduğunu gönülden benimsiyoruz. Çünkü bizce, Danone’nin gelişimi ve kültürünün güçlenmesi, öncelikle çalışanlarımızın yetkinliklerinin gelişimleri ile mümkündür.

“Yeteneklerin potansiyellerini açığa çıkarma” hedefimiz doğrultusunda işe alımlarımızda çalışanlarımızı en uygun oldukları departman ve ekip ile bir araya getiriyoruz. CODES yetkinliklerimizle paralel olarak “Her güne bir öğrenme” eğitim ilkesiyle yetenek gelişim planlarını oluşturuyor ve farklı rol ve fonksiyonları deneyimleyerek gelişmelerine olanak sağlıyoruz. Farklı deneyim ve geçmişe sahip kişileri bir araya getirerek oluşturduğumuz çeşitlilik ile Danone Sütlü Ürünler’in her zaman daha yenilikçi fikirlerin tohumlarını atmasına zemin hazırlıyoruz.

Her yediğimiz ve içtiğimizle hayal ettiğimiz dünyadan yana seçim yapma şansına sahip olduğumuza inanıyor, daha sağlıklı bir dünya için değişime öncülük ediyoruz.

İşte bu nedenle Danone’li olmaktan gurur duyuyoruz!


Pınar Batur
Danone Sütlü Ürünler İnsan Kaynakları Direktörü

DANONE'DE ÇALIŞMAK